Golvlampa

400065

GOLVLAMPA, trä och mässing, tre böjbara lampor med skärmar, 1950-tal, höjd ca 145 cm.

Resningar i träet, bruks och åldersrelaterat slitage.

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa

Budhistorik (11 bud)
2692764
2691592
2691592
950
2692286
900
2691592
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.