Herrbetjänt

400062

HERRBETJÄNT, trä, Italien, 1970/80-tal, ca 103x46 cm.

Smärre slitage.

Möbler, Diverse

Rum 13

Herrbetjänt

Budhistorik (18 bud)
2692735
2692695
2691954
950
2688144
900
2689144
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.