Trågsoffa rokokostil

400052

TRÅGSOFFA, rokokostil, 1800-tal, skuren dekor, längd ca 195, sitthöjd 45 cm

Renoverad och kompletterad, smärre dekorskador

Rum 7

Trågsoffa rokokostil

Budhistorik (7 bud)
2687905
2 800
2691709
2 600
2687905
2 400
2689712
2687905

Slutpris SEK:
2 800
294 EUR, 364 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.