Bägare

400029

BÄGARE, silver, omkring år 1800, möjligen Spanien, ciselerad dekor, invändigt förgylld, stämplar i botten, höjd ca 12 cm, vikt ca 287 g

Smärre stötskador

Silver

Bägare

Budhistorik (9 bud)
2692884
1 300
2692880
2692106
2692105
2691935
950

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.