Porträtt

400007

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1600/1700-tal, holländsk skola, porträtt av äldre man med barett, olja på duk, ramad, ca 71 x 55 cm

Mindre hål i duken, förgbortfall, krackelyr samt retuscher.

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Porträtt

Budhistorik (10 bud)
2688173
4 200
2690287
2688173
3 800
2690286
3 600
2688173
3 400

Slutpris SEK:
4 200
441 EUR, 546 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.