Yngve Ekström Lamino

399984

YNGVE EKSTRÖM, fåtölj, "Lamino", Swedese 2016, formgvien 1956, stomme i ek, klädsel i blått läder, höjd 101 cm

Bruksslitage, repor i skinnet

Möbler, Design

Rum 2

Yngve Ekström Lamino

Budhistorik (7 bud)
2685010
2687895
2685010
3 800
2687894
3 600
2685010

Slutpris SEK:
420 EUR, 520 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.