Badkarssoffa

399977

BADKARSSOFFA, gustaviansk stil, 1900-tal, vitmålade med bronserad skuren dekor, längd ca 205 cm

Slitage, färgbortfall

Rum 17

Badkarssoffa

Budhistorik (29 bud)
2692846
4 200
2692844
2692842
3 800
2692836
3 600
2692839
3 400

Slutpris SEK:
4 200
441 EUR, 546 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.