Stig Lindberg färglitografi

399925

STIG LINDBERG (1916-1982): "Törnrosa", signerad i trycket Stig L, färglitografi, bladmått ca 30x21,5 cm

Stig Lindberg färglitografi

Budhistorik (8 bud)
2691838
2691714
2691713
1 900
2691712
1 800
2690662
1 700

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.