Underwood amerikansk skrivmaskin

399898

SKRIVMASKIN, manuell, "Underwood no 3", 1900-talets första kvartal, svartlackerad metall, höjd 27, längd ca 56 cm

Slitage

Diverse

Rum 7

Budhistorik (3 bud)

2684042
2684761
2684042

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.