Fåtölj

399855

FÅTÖLJ, tidigt 1900-tal, i ek, stoppad rygg med knappar, sitthöjd ca 37, höjd 95 cm

Bruksslitage

Rum 12

Fåtölj

Budhistorik (1 bud)

2690336
2016-08-17 07:02:56

2016-08-18 kl 21:36
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.