James Coignard carborundum

399854

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition med poem av Sylvia Uryn, signerad och numrerad 24/75, färgcarborundum med collage, bladmått 45x29 cm, Edition Sonet, Stockholm

Rum 12

James Coignard carborundum

Budhistorik (11 bud)
2691945
750
2691107
700
2691944
700
2691107
650
2691943
600

Slutpris SEK:
750
79 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.