Omega Seamaster armbandsur

399841

OMEGA Seamaster, 1980-tal, quartzverk, stål, plexiglas, datum, läderarmband ej i original, 37x40 mm

Bruksslitage

Klockor/Ur

Omega Seamaster armbandsur

Budhistorik (3 bud)

2697950
2692428
2689108

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.