Fat i tenn

399823

FAT, 4 st., tenn, 1800-talets första hälft, det största stämplat 1830, diameter 22-35,5 cm

Bucklor, slitage

Diverse, Metall

Monter 9

Fat i tenn

Budhistorik (8 bud)
2683847
900
2684976
850
2683847
750
2684975
700
2683847
650

Slutpris SEK:
900
95 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.