Skålfat i tenn 1800-tal

399822

SKÅLFAT, 3 st., tenn, 1800-tal, det största med otydliga stämplar, diameter 32-33 cm

Lagningar, sprickor, bucklor

Diverse, Metall

Monter 9

Skålfat i tenn 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
2691240
600
2691082
550
2691069
500
2690804
450
2690755

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.