Fulvio Pentassuglia

399770

FULVIO PENTASSUGLIA (född 1927): Flicka med röd hatt, signerad Pentassulia, olja på pannå, ca 80x50 cm

Fack 12

Fulvio Pentassuglia

Budhistorik (15 bud)
2690768
1 300
2690766
2690761
2690765
2690761
900

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.