Spegellampetter

399731

SPEGELLAMPETTER, 1 par, för två ljus vardera, gustaviansk stil, 1900-tal, bronserad dekor i pastellage, höjd ca 61 cm

slitage

Diverse, Speglar

Rum 19

Spegellampetter

Budhistorik (25 bud)
2691809
2 600
2691757
2 400
2688976
2691753
2688976

Slutpris SEK:
2 600
273 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.