Angelica Wiik färglitografi

399698

ANGELICA WIIK (född 1960): Karusell, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, ca 59x43 cm; oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi

Budhistorik (13 bud)
2689409
2685809
2689408
2685809
950
2687956
900

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.