Skåp i furu

399651

SKÅP, 1930/40-tal, furu, dörrar med reliefdekor, höjd ca 200, 113x44 cm

Bruksslitage, ett lås kärvar

Rum 14

Skåp i furu

Budhistorik (1 bud)

2688850
2016-08-15 23:10:22

2016-08-16 kl 21:36
Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.