Sekretär rokoko

399624

SEKRETÄR, fanerad i olika träslag, 1700-tal, rokoko, beslag i mässing, inredd med lådor, höjd ca 97, 95x55 cm, nycklar finns

Torrsprickor, skador, lagningar, fanerbortfall, nyckelskyltar saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Sekretär rokoko

Budhistorik (16 bud)
2689018
6 600
2688567
6 400
2688566
6 200
2688565
6 000
2688564
5 800

Slutpris SEK:
6 600
693 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.