Bertil Vallien

399622

BERTIL VALLIEN, skulpturer, 2 st., i form av en båt, polykrom dekor med insmält objekt, signerade, skulpturens längd ca 17,5-20 cm, träsockel medföljer

en båt med nagg

Glas, Konstglas

Geijersgatan 14, Göteborg

Bertil Vallien

Budhistorik (24 bud)
2702998
2 400
2702078
2702997
2702078
2701665
1 900

Slutpris SEK:
2 400
252 EUR, 312 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.