Lisa Larson väggrelief

399619

LISA LARSON, väggrelief, 1900-talets andra hälft, Gustavsberg, stengods, motiv av elefant, signerad Lisa L, ca 23x23 cm

Keramik/Porslin

Lisa Larson väggrelief

Budhistorik (12 bud)
2682481
850
2680378
2682479
2680378
700
2682477
650

Slutpris SEK:
850
89 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.