Ulrika Hydman-Vallien

399617

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (född 1938), litografi, signerad och numrerad 165/250, ca 42x30 cm

Fack 6

Ulrika Hydman-Vallien

Budhistorik (8 bud)
2689700
600
2688508
550
2685767
500
2685514
450
2685766
450

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.