Axel Olsson färglitografi

399610

AXEL OLSSON (1899-1986): Komposition med bakåtvänd kvinna, signerad Axel Olson, numrerad 142/260, färglitografi, ca 36x55 cm

Fack 7

Axel Olsson färglitografi

Budhistorik (9 bud)
2689655
900
2685758
850
2682813
2685757
2682813
500

Slutpris SEK:
900
95 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.