Skrivbord i rokokostil

399595

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, vitmålat, tre lådor i sargen, höjd ca 75, 59x12 cm, puderstol i rokokostil, 1900-tal, vitmålad, medföljer, sitthöjd ca 44 cm

Rum 4

Skrivbord i rokokostil

Budhistorik (12 bud)
2684074
2688454
950
2684074
900
2688171
850
2684074
750

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.