Tennfat och stop i tenn

399570

FAT, BUKSTOP, SKÄNKSTOP, 5 dlr., tenn, 17/1800-tal, det största fatets diameter 38 cm

Skador

Metall

Tennfat och stop i tenn

Budhistorik (23 bud)
2689090
1 700
2689082
1 600
2682017
2689078
2682017
1 400

Slutpris SEK:
1 700
179 EUR, 221 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.