Angleica Wiik litografi

399555

ANGELICA WIIK (född 1960): Räv-vän, signerad och numrerad Angelica Wiik, 158/290, färglitografi med glitter, bladstorlek ca 59,5x38 cm

Rum 9

Angleica Wiik litografi

Budhistorik (7 bud)
2689832
1 300
2680957
2689823
2680957
2680948

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.