Andreas Christen väggskulptur

399467

ANDREAS CHRISTEN (Schweiz, f 1936): Väggskulptur/-relief, gjuten och bemålad glasfiber, signerad, daterad och numrerad på baksidan "A. Christen 1983, 3/7" , ca 60x60x12 cm

Ett par avslag, märken

Konst, Skulpturer

Hylla 5

Andreas Christen väggskulptur

Budhistorik (40 bud)
2688509
15 000
2688506
14 500
2688507
14 500
2688506
14 000
2688505
13 500

Slutpris SEK:
15 000
1 575 EUR, 1 950 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.