Spegel gustaviansk

399460

SPEGL, 1700-talets slut, gustaviansk, förgylld och skuren dekor, ca 130x58 cm

Slitage, krön saknas, lagningar, senare glas och bakstyke

Speglar

Rum 16

Spegel gustaviansk

Budhistorik (9 bud)
2688513
2688195
2687795
2 600
2687055
2 400
2685560
1 600

Slutpris SEK:
420 EUR, 520 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.