Kvinnoporträtt oljemålning

399434

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt Tyskland, 18/1900-tal): Porträtt av kvinna, signerad, olja på duk, ca 59x50 cm

Krackelyr

Ändringar/tillägg
Lösa delar från ramen finns i påse vid repan.

Konst, Äldre måleri

Kvinnoporträtt oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2687616
2687525
2682001

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.