Theo Tobiasse färglitografi

399429

THEO TOBIASSE (Frankrike 1927-2012): "Jerusalem roule...", signerad Tobiasse, 26/155, färglitografi, ca 70x50 cm

Fack 39

Theo Tobiasse färglitografi

Budhistorik (6 bud)
2681515
2681514
1 400
2681513
1 300
2681512
2679325
700

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.