Byrå rokoko

399427

BYRÅ, fanerad med olika trädslag, 1700-talets andra hälft, rokoko, parkettläggning, nyckelskyltar i form av rocaille, höjd ca 83, 94x57cm, nyckel finns

Skador, lagningar, kompletteringar, slitage

Rum 21

Byrå rokoko

Budhistorik (14 bud)
2687617
19 000
2686653
18 500
2686653
16 000
2682746
12 500
2682293
12 000

Slutpris SEK:
19 000
1 995 EUR, 2 470 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.