Gunilla Mann

399404

GUNILLA MANN (född 1947): 4 st. kompositioner, signerade och numrerade, konsttryck/affischer, ca 40x57 cm

Gunilla Mann

Budhistorik (31 bud)
2687015
3 800
2687038
3 600
2687015
3 400
2687024
3 200
2687015

Slutpris SEK:
3 800
399 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.