Gunilla Mann färglitografi

399403

GUNILLA MANN (född 1947): "Utsikt från min ateljé", signerad Gunilla Mann, numrerad 62/360, färglitografi, bladmått ca 57x76 cm

Fack 15

Gunilla Mann färglitografi

Budhistorik (10 bud)
2687366
1 900
2687393
1 800
2687366
1 700
2687341
1 600
2686074

Slutpris SEK:
1 900
200 EUR, 247 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.