Spegel nyrokoko

399377

SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, dekor i pastellage, förgylld, ca 52x62 cm

slitage

Speglar

Rum 8

Spegel nyrokoko

Budhistorik (17 bud)
2686855
2686766
2686854
2686766
900
2686853
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.