Mason akvarell

399376

C. MASON (1800-tal): Edingburg castle, signerad och daterad C Mason 1830, akvarell med täckvit, ca 49x37 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 30

Mason akvarell

Budhistorik (8 bud)
2686944
2685853
900
2685845
850
2684675
2682009
600

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.