Erland Cullberg oljemålning

399295

ERLAND CULLBERG (1931-2012): "Flicka", komposition med figurer, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 65,5x54,5 cm

Rum 22

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (37 bud)
2698555
18 500
2698531
18 000
2698552
18 000
2698531
16 000
2695363
15 500

Slutpris SEK:
18 500
1 943 EUR, 2 405 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.