Bricka trä

399274

BRICKA, trä, 1900-tal, längd ca 72 cm

Slitage

Diverse

Rum 7

Bricka trä

Budhistorik (1 bud)

2683103
2016-08-11 09:15:22

2016-08-13 kl 21:18
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.