Vera Nilsson akvarell

399068

VERA NILSSON (1888-1979): Flickstudie, signerad Vera Nilsson, akvarell, 26x22 cm

Vera Nilsson akvarell

Budhistorik (3 bud)

2685184
12 000
2682454
8 600
2676830
8 000

Slutpris SEK:
12 000
1 260 EUR, 1 560 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.