Madeleine Pyk

399066

MADELEINE PYK (född 1934): "Var så god och sit fr Johansson", signerad och daterad M Pyk ROSA, blandteknik, ca 18X18 cm

Fack 5

Madeleine Pyk

Budhistorik (17 bud)
2685126
2685133
2685126
950
2685128
900
2685126
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.