Hylla

398891

HYLLA, 1940-tal, i lackad björk, asymmetrisk modell, höjd 50, bredd 105 cm

Visst slitage

Möbler, Hyllor

Hylla 4

Hylla

Budhistorik (6 bud)
2683264
550
2683216
500
2683262
450
2683216
2680703

Slutpris SEK:
550
58 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.