Roland Svensson

398848

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårnatt", signerad Roland S., 198/260, färglitografi, 31x45 cm

Glasskada, gulnader

Fack 17

Roland Svensson

Budhistorik (4 bud)

2675441
2675209
2675437
2675209

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.