Lennart Rosensohn oljemålning

398833

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Rabbiner, signerad och daterad Rosensohn -1975, olja på duk, 62,5x74,5 cm

Lennart Rosensohn oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2690667
12 500
2690619
12 000
2689875
11 500
2684990
11 000
2683502
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 313 EUR, 1 625 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.