Olle Nordberg

398784

OLLE NORDBERG (1905-1986): Slaktarm, signerad Olle Nordberg , olja på pannå, ca 73x60 cm

Rum 4

Olle Nordberg

Budhistorik (18 bud)
2682562
4 800
2677697
4 600
2677697
2682482
3 800
2677697
3 600

Slutpris SEK:
4 800
504 EUR, 624 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.