Skeppsmodell

398770

SKEPPSMODELL, omkring år 1900, bemålad i grönt och vitt, längd ca 140 cm, höjd 112 cm

Skador, lösa delar, slitage

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica, Temaauktion, Temaauktion

Rum 5

Skeppsmodell

Budhistorik (15 bud)
2681896
2 800
2680159
2 600
2681893
2 600
2680159
1 900
2681892
1 800

Slutpris SEK:
2 800
294 EUR, 364 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.