Oidentifierad konstnär oljemålning 1800-tal

398769

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, orientaliskt motiv, olja på duk, otydligt signerad, ca 220x130 cm

slitage, dubblerad duk, mindre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (10 bud)
2687649
11 500
2687035
11 000
2686001
10 500
2685019
10 000
2682447
9 000

Slutpris SEK:
11 500
1 208 EUR, 1 495 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.