Sigurd Ressell "Falcon"

398749

SIGURD RESSELL, fåtöljer, 1 par, "Falcon", Vante Möbler Norge, klädsel i ljusbrunt skinn, ca 1970, sitthöjd 35-45 cm
Bord "Falcon" medföljer, höjd ca 46, diameter 89,5 cm

Smärre slitage och fläckar. Bordsskiva med nagg samt repor.

Rum 12

Sigurd Ressell

Budhistorik (7 bud)
2681569
6 200
2682492
6 000
2681569
4 800
2681066
2673357

Slutpris SEK:
6 200
651 EUR, 806 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.