Golvlampor

398741

GOLVLAMPOR, 1 par, 1960-tal, tillverkning Falkenberg, ställbara, utförda i mässing och gjutjärn, höjd ca 125 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampor

Budhistorik (15 bud)
2681163
2681162
2681159
1 900
2681157
1 800
2681152
1 600

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:
2 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.