Bordslampa mässing

398706

BORDSLAMPA, mässing med genombruten dekor, 1900-talets första hälft, höjd inkl. skärm ca 60 cm

Skärm med skador, fläckar

Belysning, Bordslampor

Hylla 6

Bordslampa mässing

Budhistorik (3 bud)

2680820
2680555
2675636

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.