Fred Andersson ur Tore A Jonassons samling

398413

FRED ANDERSSON (1921-1989), London VIII, signerad och daterad Fred Andersson 66, olja på duk, ca 49x49 cm

Proveniens: ur Tore A Jonassons samling

Oramad, i passepartout

Rum 9

Budhistorik (2 bud)

2677273
2676321

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.