Trädgårdsurnor

398382

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, terakotta, 1900-tal, med hänklar, godronnerat liv, höjd ca 53 cm

Slitage

Diverse, Trädgård, Temaauktion, Sommar

Rum 5

Trädgårdsurnor

Budhistorik (12 bud)
2676015
2 600
2675702
2 400
2674788
2675701
2674788

Slutpris SEK:
2 600
273 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.